محصولات طبیعی
فروش رب لیمو عمانی و رب نارنج و رب زرشک

فروش رب لیمو عمانی و رب نارنج و رب زرشک

فروش رب لیمو عمانی و رب نارنج و رب زرشک به صورت کارتنی و عمده با کیفیت فوق العاده و قیمتی مناسب در محصول سالم انجام میگیرد.

قیمت فروش رب لیمو عمانی به صورت عمده

در حال حاضر قیمت فروش رب لیمو عمانی به صورت عمده هر عدد ۱۶ الی ۱۸ هزار تومان در سال ۱۴۰۰ میباشد جهت دریافت قیمت روز انواع رب ها میتوانید با ما از طریق شماره های درج شده در در ادامه همین مطلب ارتباط بگیرید.

خرید محصولات سالم روغن طبیعی و شیره ها

قیمت فروش رب نارنج به صورت عمده

قیمت فروش انواع رب ها مانند رب نارنج به صورت عمده نزدیک به هم بوده و مشتریان گرامی چنانچه سفارش حجم بالای این محصول را دارند میتوانند انواع رب ها را با قیمت تقریبی ۱۶۰۰۰ تومان از ما خریداری کنند فروش این نوع از محصولات به صورت تک فروشی در سطح شهرها تقریباً ۲۵ الی ۳۰ هزار تومان می باشد.

قیمت فروش رب زرشک به صورت عمده

از طریق دکمه های زیر میتوانید قیمت فروش انواع رب ها مانند رب زرشک و رب لیمو و رب نارنج را به صورت عمده مطلع گردید پیشنهاد می کنیم در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ و تلگرام با شماره های درج شده در همین صفحه با ما ارتباط بگیرید تا قیمت های روز و همچنین اطلاعات تخصصی و تکمیلی در زمینه هر محصول را در اختیار شما قرار دهیم.

گروه محصول سالم ارائه دهنده انواع ربها و روغن‌ها و همچنین شیره های باکیفیت بالا و کاملاً طبیعی می باشد پخش این نوع از محصولات به سراسر کشور از طریق باربری صورت گرفته و تمامی محصولات تضمین کیفیت دارند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *