منوی سایت
شیره انگور اصل بسته بندی شده 1 کیلویی و نیم کیلویی

شیره انگور اصل بسته بندی شده 1 کیلویی و نیم کیلویی

شیره انگور اصل بسته بندی شده 1 کیلویی و نیم کیلویی با کیفیت فوق العاده و تضمین شرعی و کیفی به فروش می رسد تمامی شیره ها بصورت عمده و در حجم بالا عرضه می گردند.

شیره انگور و خرما یک کیلویی و نیم کیلویی محسا

شیره انگور اصل بسته بندی شده

بغیر از شیره انگور اصل بسته بندی شده در ظرفهای 1 کیلویی و نیم کیلویی ، ما شیره های فله و عمده در ظرفهای ۲۰ کیلویی برای مشتریان گرامی ارسال می نماییم و پیشنهاد می کنیم چنانچه سفارشی دارید به همین روش سفارش خود را ثبت کنید چرا که ظرف های 20 کیلویی به عنوان مناسب ترین و به صرفه ترین حجم سفارش شیره ها به شمار می روند تفاوتی نمیکند چه نوع شیره ای را نیاز دارید از شیره انگور گرفته تا چهار شیره و پنج شیره می توانید در حجم عمده و با بالا ترین کیفیت و کاملاً طبیعی سفارش نمایید.

شیره انگور و خرما و توت اصل

اگر به دنبال شیره درجه یک و ارگانیک و همچنین طبیعی هستید کافیست فقط با ما تماس بگیرید ما تمامی محصولات را با تضمین کیفیت و در زمانی سریع به شما ارسال می‌کنیم.

از آنجایی که شیره انگور اصل بسته بندی شده در چند سایز عرضه می گردند گروه محصول سالم (محسا) فقط بصورت عمده این محصولات را به فروش می رساند و خرده فروشی انجام نمی دهیم.

شیره انگور و خرما یک کیلویی و نیم کیلویی محسا

یکی از مهمترین شاخصه های انتخاب یک شیره انگور عالی ، موضوع طعم آن می باشد شیره های انگوری که در گروه محصول سالم (محسا) تولید می گردد فوق العاده خوشمزه و کاملاً طبیعی و اصل می باشد و به همین دلیل ما تمامی شیره ها از جمله شیره انگور را با تضمین کیفیت تقدیم دوستان می نماییم.

فروش شیره انگور اصل بسته بندی شده با تضمین کیفی + تضمین شرعی صورت می پذیرد

همانطور که در بالا اشاره شد گروه محصول سالم (محسا) تمامی محصولات مانند شیره ها را در ظرف های با حجم نیم کیلو و یک کیلو و همچنین پنج کیلویی و ۲۰ کیلویی به صورت عمده عرضه می نماید پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در ارتباط باشید.

شیره انگور و انجیر اصل

انواع شیره ها در ۹ نمونه متنوع با بالاترین کیفیت و غلظت و کاملاً طبیعی با تضمین بریکس بالا تقدیم مشتریان گرامی می گردد.

با توجه به تنوع زیادی که شیره ها دارند شما می توانید هر کدام از این شیره ها را از گروه محصول سالم (محسا) تهیه کنید عمدتاً بیشترین مشتریان برای شیره انگور و شیره خرما بوده و این دو نوع شیره مصارف متنوعی در سبد خانواده دارند.

خرید محصولات سالم روغن طبیعی و شیره ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *