شیره طبیعی

فروش تضمینی و عمده شیره خرما طبیعی با برگه آنالیز آزمایشگاه

شیره توت و انگور و خرماو سه شیره و چهار شیره

در “محصول سالم” فروش تضمینی و عمده شیره خرما با برگه آنالیز آزمایشگاه با بالاترین کیفیت صورت می پذیرد با ما تماس بگیرید و یا در ایتا یا روبیکا پیام دهید.

خرید مستقیم از تولید کننده :
09180884852 هـاشمـی
کانال محصول سالم در ایتا
+ پیام به مدیر سایت در ایتا

ترکیبات پنج شیره-فروش تضمینی و عمده شیره خرما
فروش تضمینی و عمده شیره خرما

قیمت شیره خرما طبیعی بصورت عمده و تضمینی

در ادامه قیمت شیره خرما طبیعی بصورت عمده و تضمینی ارائه می گردد پیشنهاد میکنیم جهت دریافت قیمت روز انواع شیره ها تماس بگیرید و یا در ایتا یا روبیکا پیام بفرستید.

گروه محصول سالم فروش تضمینی و عمده شیره خرما ، شیره انگور و انواع شیره های دیگر را انجام میدهد.

قیمت شیره خرما در حجم عمده نیز ارسال می گردد تمامی محصولات کاملا طبیعی و با امکان مرجوعی کالا به سراسر کشور ارسال می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

1- کابرد شیره خرما چیست؟

طبع شیره خرما گرم و خشک – مقوی و خوشمزه و همچنین انرژی زاست – درمان یبوست – افزایش وزن – افزایش قوای جنسی – درمان کم خونی – استحکام استخوانها – سرشار از پتاسیم و منگنز – تقویت کننده قلب – رفع خستگی و ضعف – افزایش رشد موها و …

2- قیمت روز شیره خرما و سایر شیره ها چقدر است؟

جهت دریافت قیما روز همه شیره ها در سال جدید می توانید با شماره 09180884852 هاشمی تماس بگیرید ( واتساپ یا پیامک )

3- نحوه خرید یا سفارش انواع شیره ها با کیفیت تضمینی چگونه است؟

گروه تخصصی محصول سالم بهترین محصولات طبیعی با کیفیت فوق العاده را بصورت عمده به سراسر کشور پخش می نماید شما میتوانید انواع روغنها و شیره ها و … را از ما با اطمینان خاطر تهیه نمایید.


مراحل تولید شیره خرما به سه مرحله اصلی تقسیم می شود

مرحله اول: شستشو و آماده سازی خرما

در این مرحله، خرماهای تازه و رسیده از نخلستان برداشت شده و به کارخانه حمل می شوند. سپس، خرماها به خوبی شسته شده و هسته آنها جدا می شود. در نهایت، خرماها به قطعات کوچک خرد می شوند.

مرحله دوم: عصاره گیری

در این مرحله، قطعات خرد شده خرما به همراه آب به دیگ های بخار منتقل می شوند. سپس، خرماها و آب به مدت چند ساعت در دمای بالا حرارت داده می شوند. در اثر این حرارت، قند و مواد معدنی موجود در خرما به آب منتقل می شوند و یک محلول غلیظ به دست می آید.

مرحله سوم: تصفیه و تغلیظ

در این مرحله، محلول غلیظ حاصل از مرحله قبل از تفاله خرما جدا می شود. سپس، محلول خالص شده به دستگاه های تغلیظ کننده منتقل می شود. در این دستگاه ها، محلول با استفاده از حرارت و خلاء غلظت داده می شود تا به شیره خرما تبدیل شود.

خرید شیره انگور اصل و ارده کنجد
فروش تضمینی و عمده شیره خرما

در ادامه، هر یک از این مراحل به طور مفصل توضیح داده می شود:

مرحله اول: شستشو و آماده سازی خرما

خرماهای تازه و رسیده از نخلستان برداشت شده و به کارخانه حمل می شوند. سپس، خرماها به خوبی شسته می شوند تا گرد و غبار و آلودگی های احتمالی از آنها پاک شود. در ادامه، هسته خرماها جدا می شود. این کار می تواند به روش دستی یا با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام شود. در نهایت، خرماها به قطعات کوچک خرد می شوند. این کار باعث می شود تا خرما سریع تر و راحت تر عصاره گیری شود.

مرحله دوم: عصاره گیری

قطعات خرد شده خرما به همراه آب به دیگ های بخار منتقل می شوند. سپس، خرماها و آب به مدت چند ساعت در دمای بالا حرارت داده می شوند. در اثر این حرارت، قند و مواد معدنی موجود در خرما به آب منتقل می شوند و یک محلول غلیظ به دست می آید.

دما و مدت زمان حرارت دادن خرما و آب از عوامل مهمی هستند که بر کیفیت شیره خرما تاثیر می گذارند. دمای بالا باعث می شود تا شیره خرما زودتر به غلظت مورد نظر برسد. با این حال، حرارت دادن طولانی مدت خرما می تواند باعث کاهش کیفیت شیره خرما شود.

شیره انگور اصل ایران
فروش تضمینی و عمده شیره خرما

مرحله سوم: تصفیه و تغلیظ

در این مرحله، محلول غلیظ حاصل از مرحله قبل از تفاله خرما جدا می شود. سپس، محلول خالص شده به دستگاه های تغلیظ کننده منتقل می شود. در این دستگاه ها، محلول با استفاده از حرارت و خلاء غلظت داده می شود تا به شیره خرما تبدیل شود.

در دستگاه های تغلیظ کننده، محلول به تدریج حرارت داده می شود. در این حین، بخار آب از محلول خارج می شود و غلظت محلول افزایش می یابد. زمانی که غلظت محلول به حد مورد نظر رسید، شیره خرما از دستگاه خارج می شود.

غلظت شیره خرما معمولا بین 70 تا 80 درصد است. شیره خرمای با غلظت کمتر، شیرینی کمتری دارد و برای استفاده در شیرینی پزی مناسب تر است. شیره خرمای با غلظت بیشتر، ماندگاری بیشتری دارد و برای استفاده در تهیه انواع دسر و نوشیدنی مناسب تر است.

در پایان، شیره خرما در ظروف مخصوص بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود.

قیمت شیره انگور فله
فروش تضمینی و عمده شیره خرما


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *