شیره طبیعی

فروش شیره خرما تبریز 🟢 100% اصل

شیره انگور اصل

فروش شیره خرما تبریز 100% اصل با بالاترین کیفیت و غلظت صورت میپذیرد با ما تماس بگیرید و یا پیام بفرستید قیمتهای روز در کانال درج می گردد.

09180884852 هـاشمـی
کانال محصول سالم در ایتا
+ پیام به مدیر سایت در ایتا

کانال ایتا محصول سالم
شیره انگور غلیظ و اصل محسا-فروش شیره خرما تبریز
فروش شیره خرما تبریز

فروش شیره خرما تبریز

فروش شیره خرما در تبریز توسط گروه محسا ارائه میگردد بهترین نوع شیره های طبیعی را از گروه ما با تضمین کیفیت تهیه کنید.

شیره ها در گالنهای 20 کیلویی و 5 کیلویی ارسال میگردند و همه روزه ارسال بار داریم از طریق باربری سفارشات ارسال می گردد.
شیره های تولیدی توسط گروه محسا در گالن های 20 کیلویی و 5 کیلویی عرضه می‌شود. در حال حاضر، گروه محسا توانسته است زنجیره تولید و عرضه شیره خرما را به گونه ای سامان یافته که همواره بتواند نسبت به تامین نیاز مشتریان پاسخگو باشد. همچنین، این گروه همواره تلاش دارد تا با تضمین کیفیت و تأمین مواد اولیه مطابق با استانداردهای بهداشتی، شیره خرما را به مشتریان ارائه دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 🔻

09180884852 هاشمی (تماس – پیامک – ایتا )

فروش شیره خرما در تبریز

گروه محسا با تضمین کیفیت، بهترین نوع شیره های طبیعی را ارائه می‌دهد. شیره خرما یکی از محصولات غذایی با ارزش افزوده بالا است که در تغذیه انسان نقش بسیار مهمی دارد. این محصول طبیعی به دلیل وجود قند های طبیعی و مواد معدنی مفید، به عنوان یک منبع انرژی طبیعی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

شیره خرما یک محصول سنتی و خالص است که به دلیل خواص غذایی و درمانی خود، همواره جایگاه ویژه ای در فرهنگ و سبک زندگی مردم ایران داشته است. گروه محسا با بهره گیری از روش های سنتی و بهره مندی از فناوری های نوین، توانسته است شیره خرما را با کیفیت بالا و به صورت طبیعی تولید کند.

شیره انگور هزاوه
فروش شیره خرما تبریز

09180884852 هـاشمـی
کانال محصول سالم در ایتا
+ پیام به مدیر سایت در ایتا

ارسال بار شیره خرما نیز از طریق باربری صورت می‌پذیرد. گروه محسا همواره پاسخگو به نیازهای مشتریان خود است و سعی دارد تا با ارائه خدمات مناسب در زمینه حمل و نقل، رضایت مشتریان را فراهم آورد.بدین منظور، گروه محسا از همکاران حرفه‌ای و با تجربه در زمینه حمل و نقل استفاده کرده و همچنین با استفاده از وسایل حمل و نقل مناسب، تضمین کرده است که شیره خرما با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان برسد.

رب انار محلی
فروش شیره خرما تبریز

طرز تهیه شیره خرما

تهیه شیره خرما به صورت سنتی یا به صورت صنعتی امروزه انجام می‌شود که در اینجا به روش تهیه شیره خرما به صورت صنعتی در تناژ بالا پرداخته خواهد شد.

مواد اولیه
برای تهیه شیره خرما به صورت صنعتی در تناژ بالا، مواد اولیه‌ای نظیر خرما، آب و ظرف‌های مناسب برای تولید و بسته‌بندی شیره لازم است. خرماهای با کیفیت و تازه بورژوئی، کبکاب، مضافتی و ربیعی از بهترین انواع خرماهای مورد استفاده در تولید شیره هستند.

روش تولید

  1. شستشو و آماده‌سازی خرما: در ابتدا خرماها باید به دقت شستشو داده شده و سپس هسته‌های آن‌ها برداشته شود. سپس خرماها به دقت برای استخراج شیره آماده می‌شوند.
  2. استخراج شیره: خرماهای آماده شده به دستگاه‌های استخراج شیره مناسب منتقل می‌شوند. این دستگاه‌ها با استفاده از فشار و حرارت مناسب، شیره خرما را استخراج می‌کنند.
  3. تصفیه و تقطیر: پس از استخراج، شیره به محفظه‌های تصفیه منتقل می‌شود تا از هرگونه ذرات معلق و ناخالصی پاکسازی شود. سپس با استفاده از دستگاه‌های تقطیر، شیره به صورت نهایی تصفیه می‌شود.
  4. بسته‌بندی: شیره پس از تصفیه نهایی در ظروف مناسب بسته‌بندی می‌شود. در این مرحله باید به نکات بهداشتی و استانداردهای بسته‌بندی توجه ویژه شود.
بهترین نوع شیره انگور برای خرید

کنترل کیفیت
برای تولید شیره خرما به صورت صنعتی در تناژ بالا، کنترل کیفیت از اهمیت بسزایی برخوردار است. فرآیندهای کنترل کیفیت در هر مرحله از تولید شیره باید به دقت رعایت شود تا محصول نهایی با کیفیت و استاندارد تولید گردد

بسته‌بندی و نگهداری
پس از بسته‌بندی، شیره خرما باید در محل‌های مناسب و با دمای مناسب نگهداری شود. همچنین بسته‌بندی باید به گونه‌ای باشد که از هوای خارج محافظت کافی داشته باشد و از هرگونه ذرات گرد و غبار و رطوبت محافظت کند.

خلاصه
تولید شیره خرما به صورت صنعتی در تناژ بالا نیازمند رعایت استانداردهای بهداشتی، کنترل کیفیت دقیق و استفاده از تجهیزات مناسب است. با رعایت این نکات، محصول نهایی با کیفیت و استاندارد تولید خواهد شد که مورد استفاده در بازار داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت.

قیمت سه شیره یک کیلویی
فروش شیره خرما تبریز

قیمت شیره خرما در تبریز

در حال حاظر در پاییز 1402 قیمت شیره خرما در تبریز بصورت فله در گالنهای 20 کیلویی 34.000 تومان میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *