محصولات طبیعی
قیمت انواع شیره بصورت عمده و فوق العاده (پخش از اراک1401)

قیمت انواع شیره بصورت عمده و فوق العاده (پخش از اراک1401)

قیمت انواع شیره بصورت عمده و فوق العاده (پخش از اراک1401) و سال 1401 با کیفیت تضمینی دریافت نمایید شماره درج شده آماده پاسخگویی در طول ساعات کاری می باشد. 09180884852 مهندس هاشمی

شیره انگور و توت و انجیر و خرما

فروش انواع شیره به صورت عمده در حجمهای بالا به سراسر کشور از طریق تیم محصول سالم امکان پذیر میباشد چنانچه مایل به خرید انواع شیره جات مانند شیره انگور ، شیره انجیر ، سه شیره و چهار شیره و… می باشید با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

تمامی محصولات با کیفیت فوق العاده و کاملاً طبیعی تولید شده و در ظرف های ۲۰ کیلویی ارائه می گردد کیفیت ها تضمین شده می باشند و دوستانی که بابت این موضوع بسیار حساس هستند می‌توانند محصولات را آزمایش نموده و در صورت عدم تایید پارامترهای مورد نیاز آنها ، هزینه آزمایش نیز توسط گروه محصول سالم پرداخت می گردد.

به همین دلیل ما از محصولات تولید شده و قابل فروش خود مطمئن بوده و خوشبختانه تا به امروز مشتریان بسیاری در سراسر کشور از انواع شیره ها و روغن‌ها و همچنین انواع رب ها و… بهره برده اند.

شیره انگور هزاوه

قیمت انواع شیره بصورت عمده

قیمت انواع شیره بصورت عمده و پخش از اراک توسط تیم محصول سالم با مدیریت مهندس هاشمی صورت می‌پذیرد جهت دریافت قیمت انواع شیره به صورت عمده در واتساپ با ما ارتباط بگیرید و یا به صورت مستقیم تماس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *