شیره طبیعی

قیمت شیره خرما 1402 طبیعی ✔

شیره انگور اصل

بصورت تلفنی قیمت شیره خرما 1402 طبیعی ✔ را دریافت کنید شیره خرما بعد از شیره انگور بعنوان پرمصرف ترین شیره طبیعی بشمار می رود.

09180884852 هـاشمـی
کانال محصول سالم در ایتا
+ پیام به مدیر سایت در ایتا

کانال ایتا محصول سالم
رب انار محلی-قیمت شیره خرما 1402
قیمت شیره خرما 1402
 • شیره خرما یک محصول غذایی است که از میوه خرما به دست می‌آید.
 • شیره خرما را می‌توان در فروشگاه‌های بزرگ و مغازه‌های سنتی خریداری کرد. همچنین می‌توانید این محصول را از طریق فروشگاه‌های آنلاین نیز تهیه کنید.
 • خواص شیره خرما اصل و ارگانیک شامل افزایش انرژی، بهبود هضم، کاهش کلسترول، پایین آوردن فشار خون، تقویت سیستم ایمنی بدن و غیره می‌باشد.
 • کاربردهای شیره خرما شامل استفاده در تهیه دسر، شیرینی، آبمیوه، محصولات پختنی و غیره است. همچنین می‌توان از شیره خرما به عنوان جایگزین شیرین کننده صنعتی در مصارف خانگی استفاده کرد.
بهترین نوع شیره انگور برای خرید
قیمت شیره خرما 1402

قیمت شیره خرما 1402

قیمت شیره خرما 1402 در فصل پاییز مبلغی بین 31.000 الی 35.000 تومان میباشد البته این قیمت برای حجم عمده و کیفیت درجه یک و طبیعی میباشد جهت دریافت قیمت دقیق تماس بگیرید.شیرهها در ظرفهای 5 کیلویی و 20 کیلویی بفروش می رسد.

جهت دریافت قیمت شیره خرما 1402 و سایر شیره ها تماس بگیرید 09180884852 هاشمی

09180884852 هـاشمـی
کانال محصول سالم در ایتا
+ پیام به مدیر سایت در ایتا


در مورد هر یک از موضوعات بیشتر توضیح میدهیم:

 • شیره خرما:
  شیره خرما یک محصول غذایی است که از شیره میوه خرما به دست می‌آید. برای تولید شیره خرما، ابتدا باید میوه‌های خرما را باز کرده و هسته آن‌ها را از داخل جدا کنید. سپس میوه خرما را با چاقو یا دستگاه خاصی خرد کرده و به همراه آب در دستگاهی به نام “تفاله‌گیر” قرار می‌دهند. در این مرحله تفاله‌های میوه خرما به دست می‌آید که حاوی شیره هستند. سپس شیره‌های استخراج شده را در قابلمه‌ای روی حرارت قرار می‌دهند و به مدت چند ساعت آن را به آرامی بجوشانند تا به غلظت مناسب برسد.
 • خرید شیره خرما:
  شیره خرما را می‌توان در فروشگاه‌های بزرگ و مغازه‌های سنتی خریداری کرد. همچنین می‌توانید این محصول را از طریق فروشگاه‌های آنلاین نیز تهیه کنید. در هر صورت، بهتر است قبل از خرید، برچسب محصول را بخوانید تا مطمئن شوید که شیره خرمایی که تهیه می‌کنید، با کیفیت و اصولی تولید شده است.
 • خواص شیره خرما:
  خواص شیره خرما اصل و ارگانیک شامل افزایش انرژی، بهبود هضم، کاهش کلسترول، پایین آوردن فشار خون، تقویت سیستم ایمنی بدن و غیره می‌باشد. شیره خرما حاوی ویتامین‌های A، B6، C، E و K، مواد معدنی از جمله پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و آهن و فیبر است. همچنین به دلیل حضور قند طبیعی در آن، شیره خرما نسبت به شیرین کننده های صنعتی سالم تر است.
 • کاربردهای شیره خرما:
  کاربردهای شیره خرما شامل استفاده در تهیه دسر، شیرینی، آبمیوه، محصولات پختنی و غیره است. همچنین می‌توان از شیره خرما به عنوان جایگزین شیرین کننده صنعتی در مصارف خانگی استفاده کرد. با توجه به خواص گوناگون شیره خرما، مصرف منظم آن می‌تواند به بهبود سلامت عمومی بدن کمک کند.
قیمت خرید شیره انگور طبیعی سال 1402


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *