منوی سایت
قیمت عمده یک لیتر روغن بادام شیرین در بهار 1400

قیمت عمده یک لیتر روغن بادام شیرین در بهار 1400

جهت اطلاع از قیمت عمده یک لیتر روغن بادام شیرین در بهار 1400 و یا خرید روغن بادام به صورت عمده می توانید با ما در تماس باشید.

ما بهترین روغن بادامهای شیرین و تلخ را به صورت عمده و در لیتراژ بالا و بدون محدودیت می توانیم برای مشتریان خود عرضه نماییم روش تهیه روغن بادام (تلخ و شیرین) در محصول سالم به صورت پرس سرد انجام می شود که بهترین روش برای روغن گیری می باشد.

راههای تشخیص روغن بادام تلخ از روغن بادام شیرین

تفاوت بادام تلخ از لحاظ ظاهر نسبت به بادام شیرین بدین صورت است که میوه بادام تلخ کوتاهتر و پهن تر از بادام شیرین می باشد .

روغن بادام تلخ به رنگ زرد روشن می باشد و بوی این روغن قوی و تلخ می باشد این روغن در فضای باز و بدون درب به سرعت با اکسیژن هوا اکسید می شود و رنگ روغن تغییر کرده و به رنگ تیره در می آید به همین دلیل باید درب ظرف بسته و در جای خنک نگهداری شود تا خواص روغن از بین نرود و تغییر رنگ ندهد.

روغن بادام و کنجد

روغن بادام تلخ را باید فقط به صورت مالشی قابل مصرف نمود و خوردن این روغن در مقدار زیاد باعث مسمومیت و حتی مرگ انسان می شود.

فواید مصرف روغن بادام تلخ و شیرین

روغن بادام دارای فواید بسیار زیادی می باشد از جمله این فواید تاثیرگذاری برای مو ، پوست ، رشد ناخن ، رشد ابرو و مژه و… است.

برای سفارش میتوانید با ما تماس بگیرید هاشمی 09180884852


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *