روغن طبیعی

فروش عمده روغن آرگان گیاهی 100درصد

خرید روغن بادام

فروش عمده روغن آرگان گیاهی 100درصد در گالنهای 20 لیتری و یا بصورت ظرفهای یک لیتری انجام میشود گروه محصول سالم فروش بهترین روغنهای درمانی و خوراکی را در شهر اراک انجام میدهد.

09180884852 هـاشمـی
کانال محصول سالم در ایتا
+ پیام به مدیر سایت در ایتا

کانال ایتا محصول سالم-
روغن بادام و کنجد-فروش عمده روغن آرگان
فروش عمده روغن آرگان

فروش عمده روغن آرگان

روغن آرگان یکی از روغن های گیاهی گران قیمت و ارزشمند است که از هسته میوه درخت آرگان که در مراکش می روید، تهیه می شود. این روغن دارای خواص درمانی و زیبایی متعددی است و برای مصارف گوناگون، مانند استفاده خوراکی، موضعی و آرایشی، مناسب است.

مطمئنا میدانید که خواص درمانی روغن آرگان و خواص زیبایی روغن آرگان بسیار زیاد می باشد


1- خرید روغن آرگان در محصول سالم به چه صورت می باشد؟

برای خرید روغن آرگان اصل مراکش تنها کافیست با شماره زیر تماس بگیرید و از قیمت روز روغن آرگان و نحوه ارسال آن مطلع شوید و برای خرید اقدام نمایید. 09180884852 هاشمی

2- فروش عمده روغن آرگان به چه صورت می باشد؟

برای خرید عمده روغنها به صورت گالنی در هر حجمی که مشتری بخواهد موجود است برای خرید می توانید با ما تماس بگیرید محصولات به صورت باربری ارسال می گردد.


فروش عمده روغن آرگان در شهر اراک

گروه محصول سالم یکی از تولیدکنندگان و فروشندگان عمده روغن آرگان در شهر اراک و اصفهان است. این گروه با بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان خود، روغن آرگان باکیفیت و خالص را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کند.

روغن بادام و کنجد

گروه محصول سالم روغن آرگان را در دو حجم عمده، یعنی گالن های 20 لیتری و ظرف های یک لیتری، عرضه می کند. مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود، یکی از این دو حجم را انتخاب کنند.

برای خرید عمده روغن آرگان از گروه محصول سالم، می توانید با شماره تلفن هاشمی 09180884852 تماس بگیرید یا از طریق شبکه های اجتماعی این گروه مانند ایتا با ما ارتباط بگیرید.

روغن بادام و کنجد

مزایای خرید عمده روغن آرگان از گروه محصول سالم

با خرید عمده روغن آرگان از گروه محصول سالم، می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

  • قیمت مناسب
  • کیفیت تضمین شده
  • خدمات پس از فروش

اگر به دنبال خرید عمده روغن آرگان باکیفیت و قیمت مناسب هستید، گروه محصول سالم یکی از بهترین گزینه ها برای شما است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *